Fuar Alanı Temizlik Şirketleri

Fuar Alanı Temizlik Şirketi, Fuar Alanı Temizlik Firması

Fuar Alanı Temizlik

FUAR ALANI TEMİZLİK

Europak Temizlik Şirketi, Göktem Temizlik Hizmetleri olarak, Firmanızın stant montajı ve hazırlık safhasındaki süreçte, temizlik personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Fuar stantlarının kullanılan malzemeye göre en uygun temizlik ürünleri,koruyucular ve parlatıcılar ile sunuma hazır hale getiriyoruz. Aktif Fuar sürecide talebiniz doğrultusunda dönemlik full-time temizlik personeli hizmetimizde devam etmektedir.

Başarıların verdiği güvenle, kurumsal yapısını her geçen büyüten Europak Temizlik Şirketi çalışmalarında sosyal sorumluluk projelerine de ekleyerek doğanın korunması ve geri dönüşüme kazandırılması konusunda da çalışmalar başlatmıştır.

Önel temizlik firması firmanızın stand montajı ve hazırlık sürecinde, işinde uzman temizlik personellerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Fuar standlarını; kullanılan malzemeye göre en uygun temizlik ürünleri, koruyucular, parlatıcılar ve mis kokular ile müşterilerinizin karşısına sunuma hazır hale getiriyoruz.

Önel temizlik firması, fuar temizliğinde; stand kurulumu bittikten sonra tüm kaba çöplerin atılması, sergilenecek olan tüm ürünlerin silinmesi, tozlarının alınması, mevcut ise depo alanının temizlenmesi, cam ve parlak tüm yüzeylerin silinmesi, stand kurulum esnasında oluşabilecek montaj çöpleri, yerlerin temizliği, gerekli görüldüğü takdirde zeminin endüstriyel tip zemin yıkama makinesi ile yıkanması, zeminde halı mevcut ise vakumlanması, standın fuara hazır hale getirilmesi hizmetlerini kapsar.

Yukarı Çık