Temizlik Şirketleri

Temizlik Şirketi, Temizlik Firması

Kurumsal

KURUMSAL

Şirketimiz 1994 yılında Europak Temizlik Şirketi adı altında kurulmuştur. İlk hedefi toplumumuza hizmet vermek amacıyla açılan şirketimiz kısa sürede hedefine ulaşmıştır. İleriye dönük bir şekilde hızlı adımlarla ilerleyen şirketimiz TSE ve ISO belgelerini alarak toplumumuza daha kaliteli bir hizmet vermek hedefindedir. TSE ve ISO belgesi dışında bütün yasal belgelerimiz mevcuttur. Şirketimiz ilk açıldığı dönemde 5 kişilik bir personelle başlamış ve zamanla başarılı kaliteli iş gücünü artırmak amacı ile Geçici personeller de dahil Personel sayısını 110 'a çıkarmıştır.

Müşterilerimiz bizi tercih ederek hem daha hijyenik bir ortama sahip olmuşlar, hem de personelimizin güler yüzüyle istedikleri mekanları güven ile teslim etmişlerdir, Bu nedenle büyümekte olan kuruluşumuz hedeflediği noktaya ilerlemektedir.

Europak Temizlik Şirketi, her türlü temizlik konusunda elemanlarına öncelikli olarak rutin eğitimden sonra müşterilerimizin karşısına çıkarmaktadır. Temizliğin içeriğini öğrenmeyi amaçlayarak eğitmenlerimiz gerek part-tıme gerekse full-tıme olan personellerimize yardımcı olarak öncelikle müşteri memnuniyetini ön plana almışlardır. Personellerimiz part-tıme ve full-tıme olarak 2 grupta bulunmaktadır. Şirketimiz sadece genel temizliği konu almamış, kapsamını geliştirerek ilaçlama ve sosyal hizmetler konusunda da hizmet vermektedir. Şirketimiz kapsamı içerisinde ki bütün elemanlarımıza sosyal güvencesini sağlayarak çalışma esnasında oluşabilecek her türlü kaza sonucu için personellerimizi sigortalamıştır.

Europak Temizlik Şirketi, ulaştığı bu noktada durmayarak başarılarına başarı katmaya devam edecektir.Siz değerli müşterilerimizin de onaylarıyla şirketimizi daha ileri zirvelere ulaştırmak için elimizden geleni yapmaktayız.Bizim için öncelikli olarak sizlerin memnuniyetidir. Temizlikten kaçmayın ve bizlere ulaşın.

MİSYONUMUZ

Europak Temizlik, çalıştığımız ve ileriye dönük olarak çalıştığımız müşterilerimiz için oluşturduğu bu vizyon doğrultusunda uzmanlaştığı hizmetlerde çağdaş,güvenilir,çevreye duyarlı,müşteri haklarına saygılı,servis ve eğitim veren,şirket çalışanlarının her türlü sosyal hak ve eğitim ihtiyacına katkıda bulunan,müşterilerinin,tedarikçilerinin ve çalışanlarının mutluluğunu sürekli ve tam olarak sağlamayı ortak sorumluluk anlayışı içinde kabullenen,sürekli yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluş olmayı misyon olarak üstlenmiştir.

VİZYONUMUZ

Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz hizmet stratejilerimiz ışığında,verdiğimiz kaliteli hizmetle ileri ve saygın bir kuruluş olarak; müşteri tercihlerinde bir numara olmak ve çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimizle;güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam yaratarak bunun sürekliliğini sağlamaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Temizlik konusunda hizmet veren kuruluşumuz,misyonunun başarılı bir şekilde yürütebilmesi için aşağıda görmüş olduğunuz kalite politikasını belirlemiş ve bu doğrultuda belli sürelerle denetlenen bir organizasyon ve bir ekip oluşturmuştur.

Yukarı Çık