temizlikbizimişimiz tüm ihtiyaçlarınız için
DışCepheTemizliği arayın çözüm bulalım
OfisBüroTemizliği suyu,sabuna dokunmadan
KaliteliProfesyonelTemizlik europak temizlik

Temizlik Şirketi

Beykoz Temizlik Firmaları

Beykoz Temizlik Şirketi

Ofis, büro, endüstriyel temizlik, villa temizliği, kurumsal firmaların temizlik hizmetleri, personel istihdamı gibi konularda uzmanlaşmış olan firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm temizlik hizmetlerinde en büyük yardımcınızdır.

temizlik Şirketi

EUROPAK YAŞADIĞINIZ HER ALANDA SİZE TEMİZLİK HİZMETİ SUNAR

Ofis temizliği

OFİSİNİZDE SİZİ GERÇEK TEMİZLİKLE TANIŞTIRIYORUZ.KLİMANIZDAN, BİLGİSAYARINIZA SUNDUĞUMUZ HİZMET O KADAR GENİŞ Kİ SİZDE ŞAŞIRACAKSINIZ. EUROPAK OFİS TEMİZLİĞİNDE SİZE PROFESYONEL HİZMET SUNAR.

Devamı

Dış cephe

TEMİZLİK, EVİNİZİN, BÜRONUZUN YADA BİNANIZIN TÜM CAM TEMİZLİK HİZMETLERİ UZMAN EKİPLERİMİZ VE TEKNOLOJİK EKİPMANLARIMIZLA BİRLİKTE TARAFIMIZDAN PROFESYONEL OLARAK ÇÖZÜLMEKTEDİR.

Devamı

Endüstriyel temizlik

FABRİKA, İMALATHANE, VE ENDÜSTRİYEL ALANLARIN GENEL TEMİZLİKLERİ, MAKİNA SİSTEMLERİNİN TEMİZLENEREK ÇALIŞMAYA UYGUN HALE GETİRİLMESİ İLE İŞ VERİMLİLİĞİNİZİ SİZDE ARTTIRIRKEN KALİTEDEN ÖDÜN VERMEYİN.

Devamı

Gemi, yat ve tekne

İÇİN ÖZELLİKLE İÇ YAPILARINA UYGUN TEMİZLİK MALZEMELERİ KULLANILARAK, HASSAS VE DİKKATLİ BİR TEMİZLİK ÇALIŞMASI İLE SİZN İÇİN BULUNDUĞUNUZ ORTAMDA HİJYENİ SAĞLARKEN GEMİ VEYA YATINIZINDA YIPRANMAMASINI SAĞLIYORUZ.

Devamı

Zemin temizlik

BİNA TEMİZLİĞİ VE BAKIMI, İŞLETMENİZ HAKKINDA İLK VE EN ÖNEMLİ İZLENİMİ YARATMASI AÇISINDAN, GEREKLİLİĞİNDE ÖTESİNDE BİR İHTİYAÇTIR. TÜM YÜZEYLERİN TEMİZLİĞİ,KALİTELİ MALZEMELER İLE GARANTİLİ OLARAK YAPILMAKTADIR.

Devamı

İnşaat Sonrası

İNŞAAT TEMİZLİĞİ VE İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK ESNASINDA KULLANILAN TEMİZLİK ÜRÜNLERİ AYNI OLMAMAKLA BERABER HER YÜZEYE UYGULANACAK TEMİZLİK ÜRÜNLERİ AYRI VE DEĞİŞİK DEĞERLERDEDİR. SİZE EN İYİ MALZEMEYİ VE HİZMETİ SUNUYORUZ.

Devamı